پیلاتس استان کمیته ای موفق در گسترش ورزش و فرهنگ

DSC01904

کمیته ورزش پیلاتس استان حفظ ارزش های فرهنگی، اسلامی و ایرانی درکنار گسترش ورزش همگانی را از وظایف خود می داند

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان؛ مسئول کمیته ورزش پیلاتس استان در حاشیه همایش پیاده روی روز ملی خلیج فارس در پارک ملل ساری درگفتگو با این روابط عمومی با اعلام این خبر افزود:امسال برای چهارمین سال پیاپی به همت این کمیته با همکاری دیگر کمیته های هیات ورزشهای همگانی استان بالاخص کمیته داژبال استان و هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری اقدام به برگزاری همایش پیاده روی روز ملی خلیج فارس نمود. چرا که ما ورزش را یکی از ارکان مهم فرهنگی کشور میدانیم که به واسطه آن می توانیم ارزش های فرهنگی و اصیل خود را پررنگ تر و با صدایی رساتر به معرض ظهور بگذاریم.

فرح کنعانی گفت : سال 93 یکی از سالهای پرفروغ هیات همگانی بالاخص در رشته پیلاتس بود . در این سال کمیته پیلاتس به همت کمیته آموزش استان اقدام به برگزاری 5 دوره آموزشی اعم از تعیین سطح و مربیگری درجه 3 در شهرستان های ساری، بابل ،رامسر و همچنین برگزاری بیش از 5 جلسه معارفه پیلاتس در شهرستان های استان نمود.

خاطر نشان می سازد همایش پیاده روی گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در روز 94/2/11با حضور پرشور و استقبال ورزش دوستان و با اجرای حرکات ورزشی و همچنین موسیقی سنتی و با همکاری خوب مسئولین واحد فرهنگی و تربیت بدنی شهرداری ساری، اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری، جعفری ریاست هیات ورزشهای همگانی شهرستان ساری و حمایت وافر دکتر سید رمضان شجاعی در پارک ملل ساری برگزار گردید.

DSC01924 DSC01923 DSC01917 DSC01915 DSC01912

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.